Co je u nás nového :-)

Krajské kolo Požární ochrana očima dětí

Baraborka šindelářová a Viki Egerová uspěly i v krajském kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí. Gratulujeme!

Detail [›]

Umístění ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí

Uspěli jsme ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí.
Blahopřejeme: Barborce Šindelářové, Viki Egerové a Michálkovi Gmitterovi.

Detail [›]

Slepičko, snes nám prosím vajíčko

Bez vajíčka bychom si Velikonoce nedokázali představit, a proto jsme o několik vajíček poprosili slepičku. Jak to dopadlo?

Umístění ve výtvarné soutěži Krkonoše očima dětí

Gratulujeme Martínkovi Procházkovi, který se umístil na 3. místě.

Vyzkoušeli jsme nové tablety

Pracovali jsme s QR kódy :)

Opět aktivně nasloucháme krásnou hudbu

Tentokrát na téma: Planeta Země

Důležité je starat se o planetu Zemi!

Recyklujte, starejte se o své okolí a buďte šetrní k našemu životnímu prostředí :)

Umístění ve výtvarné soutěži

Jsem velice ráda, že opět mohu poblahopřát našim dětem, kteří se umístily ve výtvarné soutěži Školka plná dětí. Gratuluji - Viktorce Egerové, Veronice Toupalové a Mileně Kafkové.

Bee Bot - rozklad slov na slabiky

Děti si procvičily určování počtu slabik ve slově a porovnávání délky slov. Pomohl jim i nápis názvu části těla na kartičce - vizuálně mohly porovnat délku slova. Pak stačilo jen naprogramovat Bee Bot k části těla s určeným počtem slabik ve slově.

Na výletě v lidském těle

To se tak jednou stalo, že se u nás ve školce na klice usadil bacil Emil, se kterým jsme se všichni vydali na výlet do lidského těla. Bylo to super, ale na konci cesty už vydrželi pouze ti nejodolnější jedinci. Ostatní bacil Emil řádně nakazil.

Jaký je led?

Zkoumali jsme vlastnosti ledu.

Sněhové vločky

Děti uchvátila krása sněhových vloček.

Zima

Letos jsme si zimu opravdu užili. Koulovali jsme se, stavěli sněhuláky, klouzali se na ledu, bobovali jsme a stavěli iglů.

Byl pořádný mráz a chumelenice :)

Ptáčci v zimě

I v zimě nás při vycházkách provázel ptačí zpěv. A tak jsme si začali na ptáčky v zimě hrát a starat se o ně.

Zimní ráno ve školce

Jaké je zimní ráno ve školce v Těšovicích? Vychází zde sluníčko s paprskami a zpívají  i ptáčkové.

Děti aktivně poslouchaly Haydnovo: Ráno.

Cestovali jsme s kometou

Advent ve školce

Děti si vyzkoušely několik vánočních zvyků a tradic.

Andělé

Toto jsme my, vaši andělé. Moooc nám to sluší :)

Andělské nebe

Přejeme všem předvánoční pohodovou, přímo andělskou atmosféru. Buďte celé vánoční svátky v andělském nebi, tak jako my.

Umístili jsme se ve výtvarné soutěži

Naše děti se umístily ve výtvarné soutěži “Cestujeme s prarodiči” za Plzeňský kraj. Postupují do celostátního kola.
GRATULUJEME!