Platby za stravné a školné inkasem

Aktuality 2023/24Aktuality Koloveč 2023/24

Vážení rodiče,

MŠ Koloveč bude od září 2021 provádět platby za stravné a školné inkasem z Vašeho účtu. Z toho důvodu je potřeba zřídit souhlas s inkasem z Vašeho účtu ve prospěch účtu MŠ Koloveč. Číslo účtu MŠ Koloveč je: 181413540/0300.

Při nastavení souhlasu s inkasem zadejte pouze naše číslo účtu, nastavte prosím limit pro celkovou částku za měsíc na 1.500,- Kč / pokud dochází do MŠ další dítě z rodiny, limit zdvojnásobte/. Datum splatnosti musí být nejpozději 15. den v měsíci. Nic víc už prosím nezadávejte, aby inkaso proběhlo v pořádku.

Prosím o vyplnění přiloženého tiskopisu a jeho odevzdání paní učitelce ve třídě, až budete v září nastupovat. Souhlas s inkasem je potřeba nastavit nejpozději začátkem září. 15. 9. 2021 již bude probíhat první inkaso školného za měsíc září.

Ve výjimečných případech lze platit hotově u vedoucí školní jídelny. V Kolovči v kanceláři vedoucí stravování paní Bílé, v Těšovicích paní Moudré od 10. do 15. dne v měsíci. Žádné lístečky s platbou již dostávat nebudete.

V září v den nástupu nahlašte prosím svým učitelkám způsob platby – inkaso/ hotovost.