Uzavření MŠ – březen 2021

Aktuality 2023/24

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole

od 1.3.2021 do 21.3.2021

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 viz : VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY (odok.cz)

Ošetřovné:

rodič má právo čerpat OČR, bližší informace získáte např. zde:

Aktuální informace k ošetřovnému – Česká správa sociálního zabezpečení (cssz.cz)

samotný tiskopis žádosti o OČR viz : Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část (cssz.cz)

Distanční vzdělávání:

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné – to znamená poslední rok před nástupem do ZŠ – předškoláci. Každý týden budou zadávány úkoly pro jednotlivé třídy.

Pokud potřebujete s čímkoli pomoci, nebo poradit, kontaktujte ředitelku školy na mobil: 723751811.

Seznam otevřených ško pro děti, o něž nemohou za krizové situace pečovat rodiče nebo zákonní zástupci:

4-Rozhodnutí hejtmanky PK-péče o děti ze dne 27.2.2021