Úkoly březen/duben 29.3. – 1.4.

Procvičovna na doma

Milí rodiče, od tohoto týdne očekávejte úkoly rozdělené po třídách. Tedy Motýlci plní úkoly Motýlků a Sluníčka Sluníček. 🙂 Aby nám všechno hezky nadále fungovalo, bude jich i pár společných. 🙂 Stále se těšíme na vaše fotografie či videa, jak se dětem daří, za všechny již poslané moooooc děkujeme.

Také Vám přejeme krásné Velikonoce plné úsměvů a rodinné pohody. Věříme, že si svátky jara užijete a moc se těšíme, až se zase všichni sejdeme v naší školce.

Společné úkoly:

1. Nazdobit kraslice a donést do školky, kde najdete připravený „VAJÍČKOVNÍK“ , na který je navěsíte. Nezapomeňte se s Vajíčkovníkem vyfotit 🙂 VAJÍČKOVNÍK

2. Seznamte děti se symbolikou Velikonoc – SYMBOLY VELIKONOC

3. Zacvičte si: VELIKONOČNÍ CVIČENÍ

Úkoly Sluníčka:

Pobavte se s VELIKONOČNÍM KALENDÁŘEM, kde najdete zábavné úkoly na každý den velikonočního období 🙂

VELIKONOČNÍ KALENDÁŘ

Velikonoční pro kluky

Upletl jsem pomlázku, je hezčí než z obrázku,
všechny holky, které znám, navštívím a vymrskám.
Než mi dají vajíčko, vyplatím je maličko.

Velikonoční pro holky

Kropenatá slepička snesla bílá vajíčka,
obarvím je, vymaluji, všechny chlapce podaruji,
pentličky si nastříhám, na pomlázku jim je dám.

Úkoly Motýlci:

Připravili jsme si pro vás některé velikonoční aktivity, které si můžete s dětmi vyzkoušet.

Velikonoce

Velikonoční labyrint