Jóga pro děti i dospělé

Distanční výuka

Vážení rodiče,

jelikož jsme se s dětmi v době prezenční výuky zúčastnily lekce níže uvedené jógy a dětem se cvičení moc líbilo, nabízíme ve spolupráci s lektorkou cvičení  – viz níže.

Věříme, že lekce vám zpříjemní doma strávený čas a děti si užijí pohyb, kterého nyní moc neužijí. Ve školce cíleně cvičíme denně.

Nabízíme odpolední jógu pro děti i dospělé. Se Sítou ROJOVOU. 4 lekce, za přívětivé ceny a mnoho bonusů jak pro dopělé, tak pro děti.www.sitarojova.cz

Děti: mladší – 3-6 let vždy od 16.00, starší 7-15 let vždy od 15.00, Dospělí začátečníci vždy od 17.00 a pokročilí vždy od 18.00.  V nabídce je i možnost zakoupení, všech lekci, cvičí celá rodina, za výhodný, rodinný tarif. Lekce je možné sledovat jak živě na ZOOM, tak po dobu 14 dní na Youtoube. Ručíme za velmi kvalitní náplň lekcí a technickou stránku přenosu.

Přenosy probíhají KAŽDÝ ČTVRTEK. Přihlášení je velmi jednoduché a jógu si můžete užít v bezpečí a pohodlí domova.

Podrobnosti o přihlášení, výběru lekcí, platbách: Ivana.vavrochova@post.cz

Praktikování jógy přináší zdraví a vitalitu, pohodu, radost a také dobrou náladu, tak důležitou pro tyto dny.